Кузуб Олександр Анатолійович

Директор ТОВ АКФ "Аудит-АСК"
Кузуб Олександр

Оперативная связь с тренером
Олександр Кузуб

В січні 1994 року Кузуб О.А. отримав сертифікат  аудитора, а в травні 1994 року разом з однодумцями заснував ТОВ «Аудиторсько-консалтингова фірма «Аудит – АСК». З моменту заснування фірми по теперішній час він є директором цієї аудиторської фірми.

Постійне бажання навчатися та підвищувати свій професійний рівень є важливою рисою характеру Кузуба О.А. Він успішного завершив навчання за Програмою підготовки викладачів в рамках проекту «Реформа бухгалтерського обліку та аудиту в Україні», яка була організована за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), після чого в квітні-травні 2002 року пройшов стажування в Шотландії за програмою «Стратегічна технічна підтримка діяльності викладачів („START”)» на базі Інституту дипломованих бухгалтерів Шотландії (ICAS, м.Едінбург) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Після стажування в Шотландії з червня 2002 року Кузуб О.А. одночасно з роботою в аудиторській фірмі активно працював за сумісництвом в Інформаційно-аналітичному та методичного центрі аудиту в Україні (ІАМЦАУ) «СТАТУС» при Аудиторській палаті України. Він безпосередньо приймав участь у організації та проведенні тренінг-семінарів для аудиторів з питань підготовки до сертифікації майбутніх аудиторів, постійного удосконалення професійних знань аудиторів.

Поряд з тренінговою та викладацькою діяльністю Кузуб О.А. продовжував постійно підвищувати свій професійний рівень. Так, в грудні 2004 року він успішно завершив програму підготовки та отримав Диплом АССА з Міжнародної фінансової звітності.

Кузуб О.А. також здійснив значний внесок в започаткування та розвиток систем контролю якості аудиторських послуг для аудиторських фірм України. З грудня 2007 року по березень 2009 року в якості голови Комітету з контролю за аудиторською діяльністю при Аудиторській палаті України Кузуб О.А. розпочав перші кроки з впровадження в практику зовнішніх перевірок систем контролю якості аудиторських послуг.

Одночасно з професійною діяльністю Кузуб Олександр Анатолійович активно приймав участь в громадському житті аудиторів. З липня 2013 року по теперішній час він є президентом громадської спілки «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту» (ICAAP).

З березня 2012 року по вересень 2018 року Кузуб О.А. був членом Аудиторської палати України (АПУ) за квотою професійної спільноти. В АПУ він очолював Комісію зі стандартів та практики аудиторської діяльності, був членом Комісії АПУ з сертифікації та освіти аудиторів і Комісії з контролю якості та професійної етики.

За свою професійну та громадську діяльність Кузуб Олександр Анатолійович був нагороджений Подякою Міністерства фінансів України за значний внесок в удосконалення бухгалтерського обліку в Україні (липень 2004 року) та Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (серпень 2007 року).

Опыт работы

05.1994 р. – по тепер.час – Директор ТОВ «Аудиторсько-консалтингова фірма «Аудит – АСК».

08.2013 р. – по тепер.час – Президент Громадської спілки «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту».

07.2018 р. – по тепер.час – ТОВ «Академія професійного розвитку ICAAP»

02.2017 р. – 05.2018 р. – Директор ДП «Статус-Інформ» Громадської спілки «Інститут сертифікованих професіоналів обліку й аудиту»

10.2013 р. – 07.2015 р. – Директор ТОВ «Центр розвитку аудиту» при Аудиторській палаті України

03.2012 р. – 09.2018 р. – член Аудиторської палати України, голова Комісії АПУ зі стандартів та практики аудиторської діяльності, член Комісії АПУ з контролю якості.

12.2007 р. – 03.2009 р. – Голова Комітету з контролю за аудиторською діяльністю при Аудиторській палаті України.

06.2002 р. – 12.2007 р. – Інформаційно-аналітичний та методичний центру аудиту в Україні „СТАТУС” при Аудиторській палаті України. Заст.ген.директора з науково-методичних питань (за сумісництвом).

Образование

1976 р. – 1981 р. – Київський держаний університет ім.Т.Г.Шевченка.

1981 р. – 1984 р. – Аспірантура ІМФ АН України. Кандидат фізико-математичних наук.

1993 р. – 1996 р. – Національна академія управління. Спеціальність «Бухгалтерський облік і аудит» (друга вища освіта).

Открытые программы

Дата и город проведения   Название мероприятия Стоимость и скидка

2 октября — 11 декабря 2021
Киев
 
[тренинг]   Кузуб Олександр
13750 грн.
- 5%

 
Внимание! Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
← Перейти на  главную страницу
О портале
Подписка на новости
Размещение рекламы
Условия републикации
Тренинговым компаниям
© 2006-2021, Центр Развития Карьеры
"Формула Успеха", тел.: (044) 501-28-68,
e-mail: editor@training.com.ua