Продовжується реєстрація на програму навчання комплаєнс-офіцерів (з видачею кваліфікаційного сертифіката)

Компания: УИКУ Персоналии: Александр Окунев    

15-19 квітня 2019р. у Києві ми проведемо п’ятиденну навчальну програм для усіх, хто цікавиться цією темою та хоче отримати знання.

Продовжується реєстрація на програму навчання комплаєнс-офіцерів (з видачею кваліфікаційного сертифіката)
Продовжується реєстрація на програму навчання комплаєнс-офіцерів (з видачею кваліфікаційного сертифіката)

Інститут корпоративного управління продовжує підготовку уповноважених осіб, відповідальних за запровадження антикорупційної програми (комплаєнс-офіцерів). 

15-19 квітня 2019р. у Києві ми проведемо п’ятиденну навчальну програм для усіх, хто цікавиться цією темою та хоче отримати знання.

Під час програми провідні експерти з антикорупційного комплаєнс і представники державних регуляторів розповідають про те, як середнім і великим українським компаніям розробити і впровадити антикорупційні програми, як побудувати механізм моніторингу їх виконання, на що треба звернути увагу. Програма навчання включає в себе практичні завдання, розгляд кейсів і роботу в групах, що надає учасникам можливість відразу застосувати свої знання й оволодіти необхідними навичками.

«Бізнес дуже прагматичний. Поки бізнесмен не зрозуміє, що позбутися від корупції для нього реально вигідно, він цього не зробить. А це і справді може бути вигідно. Які аргументи за відмову від корупційних практик, якими можуть бути практичні дії з впровадження комплаєнс інструментів, ми розповідаємо учасникам наших програм», - прокоментував голова Правління ПАКУ Олександр Окунєв.

Програма орієнтована на уповноважених за реалізацію антикорупційної програми, співробітників служб безпеки, юристів, внутрішніх аудиторів, спеціалістів, які відповідають за систему внутрішнього контролю, ризик-менеджерів та корпоративних секретарів.

Навчання включає відвідування лекцій та практичних занять, участь у тестуванні та виконання фінального групового завдання. Особам, що успішно склали тести та виконали групове завдання, видається КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ СЕРТИФІКАТ.

Найближча програма запланована на 15-19 квітня 2019 року. Реєстрацію триває.

Крім того, для початку серйозної роботи над антикорупційною програмою, компанії можуть провести тренінги для свого персоналу в корпоративному форматі.

Для запису на програму і замовлення корпоративного тренінгу можна звертатися до керівника секретаріату Асоціації Ірини Біляченко.

Слідкуйте за новинами на веб-сайті ПАКУ та у Facebook.

Для получения дополнительной информации связывайтесь с менеджером компании:

УИКУ

(044) 278-12-52, (044) 228-87-59
Не забудьте сообщить, что Вы звоните с портала TRAINING.COM.UA
Отметить результат звонка?
Электронная почта:  Отправить сообщение
Контактное лицо: Биляченко Ирина
Читайте другие пресс-релизы:
 → Перейти в раздел "Пресс-релизы"
На портале "Тренинги в Украине" размещена полная и актуальная информация о рынке тренинговых услуг. Вы можете выбрать тренинги, семинары, учебные курсы по личностному росту в открытом, корпоративном формате или объявить тендер на обучение.

 
Внимание! Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
← Перейти на  главную страницу
О портале
Подписка на новости
Размещение рекламы
Условия републикации
Тренинговым компаниям
© 2006-2019, Центр Развития Карьеры
"Формула Успеха", тел.: (044) 501-28-68,
e-mail: editor@training.com.ua