Дух концепції "better work, better life" на Виставці "Персонал EXPO"

Компания: TRAINING.COM.UA

Про переваги найбільшої у світі рекрутинговою компанією із списку Fortune 500 ми розмовляємо з генеральним директором компанії "Адекко Україна" Оленою Остапчук.

Дух концепції
Дух концепції "better work, better life" на Виставці "Персонал EXPO"

Розкажіть декілька слів про Adecco та які продукти представить Ваша компанія перед відвідувачами Другої міжнародної Виставки з кадрового менеджменту "Персонал EXPO"?

Adecco є найбільшою у світі рекрутинговою компанією із списку Fortune 500.

37 000 співробітників у 7 000 офісах у більш ніж 60 країнах світу, із штаб-квартирою у Швейцарії, надають 150 000 Клієнтам повний спектр послуг, які пов’язані з підбором та адмініструванням персоналу. Більш ніж 700 000 тимчасових співробітників працює для наших Клієнтів щоденно. Річний обіг компанії у 2007 році склав більш ніж 21 мільярд євро. Компанія Adecco S.A. внесена до списку Швейцарської фондової біржі та котується на Virt-x, Нью-Йоркській фондовій біржі і Euronext Paris-Premier Marche.

Ми вважаємо, що послуги, які виправдовують та перевершують всі сподівання, можуть базуватись тільки на повному розумінні ринку, на якому працює Клієнт, та його вимог до персоналу. Тому прагнучи досягнути високого рівня якості послуг та задоволення потреб Клієнта, Adecсo орієнтується на індивідуальний підхід, швидкість та гнучкість у своїй професійній роботі.

Наша компанія є унікальною у сфері управління персоналом, надаючи повний спектр послуг: підбір постійного персоналу (Permanent Placement); надання тимчасового персоналу (Temporary Staff); виведення персоналу за штат (Outstaffing); перевір та найми (Try & Hire); допомога у підборі персоналу (Recruitment Support); представництво на території клієнта (On-Site). Наші послуги підбору персоналу інтегровані у бізнес-лінії, які є стандартними для світового ринку, а саме "Інформаційні технології та телекомунікації"; "Інженерний та технічний персонал"; "Юридичний та фінансовий персонал"; "Продаж та маркетинг"; "HR та адміністративний персонал".

На яку цільову аудиторію спрямована Ваша пропозиція?

Наші Клієнти є компанії-лідери у своїх сферах діяльності. Вони обирають Adecco, оскільки саме ми володіємо безпосередніми знаннями специфіки їхньої галузі, підбираємо для них кандидатів, які володіють необхідною кваліфікацією, та забезпечуємо найвищий рівень обслуговування. Практично всі компанії, які входять до рейтингу Fortune 500, користуються послугами Adecco. З багатьма із цих компаній ми працюємо вже понад 60 років. Наше співробітництво приймає найрізноманітніші форми - від виконання великих замовлень до підбору персоналу на вузькоспеціалізовані позиції.

Кожного дня Adecco надає послуги понад 150 000 Клієнтам та надає тимчасове працевлаштування 700 000 кандидатам у всьому світі. На українському ринку наші послуги є цікавими як для мультинаціональних, так і для локальних компаній, які прагнуть отримати надійного партнера у сфері підбору та адміністрування персоналу.

Які модифікаційні та оновлюючі процеси відбувались у процесі розвитку пропонованих Вами послуг?

Серед інновацій, які Adecco пропонує на українському ринку є саме розширення спектру послуг в області рекрутинга. Ексклюзивними послугами Adecco є зокрема , Try&Hire - "перевір та найми", а також On-Site, що являє собою відкриття представництва на території Клієнта. Якщо розкривати детально, то за наявності представництва компанії Adecco на території Клієнта спеціалісти Adecco повністю беруть на себе відповідальність за виконання різноманітних завдань, які пов’язані з підбором персоналу, виведенням персоналу за штат, тимчасовим наймом та кадровим супроводом. Очевидна перевага Adecco On-Site полягає у наданні замовнику можливості регулювання кількості персоналу, своєчасності та безперервності надання даної послуги та відповідності індивідуальним особливостям бізнесу Клієнта.

Послуга Try & Hire поєднує у собі одразу дві послуги - підбір постійного та надання тимчасового персоналу. Ми здійснюємо пошук кандидата з подальшим найманням у штат Adecco на термін, який установлений Клієнтом. По закінченні цього терміну замовник має право безкоштовно перевести співробітника до себе у штат. Ефективність такої послуги підтверджується для Клієнта збільшенням терміну випробування співробітника; збільшенням кількості співробітників без введення додаткової штатної одиниці; реалізацією термінових та сезонних проектів; реалізацією внутрішніх проектів, які потребують залучення додаткового персоналу.

Які конкурентні переваги Ваших послуг у порівняні з аналогами, які вже є на ринку?

Слідкуючи за тенденціями ринку підбору, адміністрування та розвитку персоналу наша аналітична команда, яка спирається на дослідження "Iнституту Adecco", виявляє всі переваги та недоліки співпраці компанії-Клієнта із зовнішніми провайдерами у всьому світі. Останні дослідження показали, що велика кількість компаній не задоволена співпрацею із зовнішнім провайдером з підбору персоналу, а саме за такими позиціями як слабкі комунікації з провайдером, низька кваліфікація консультантів, довгий строк виконання замовлення та нерозуміння роботодавцем ситуації на ринку праці.

Враховуючи таку соціологічну статистику, аналітику і наш світовий досвід на ринку праці (вже понад 60 років), ми ставимо для себе за принцип індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Ми знаємо, що наше захоплення спільною справою та багатий професійний досвід привносять дух концепції "better work, better life" в усе, що ми робимо. Ми вважаємо, що обслуговування, яке виправдовує та перевершує всі сподівання, може базуватись тільки на повному розумінні ринку, на якому працює Клієнт, та його вимог до персоналу. Якщо говорити щодо конкурентних переваг, то тут ми можемо виокремити такі з них: надання якісних послуг; відповідальність за виконану роботу; зберігання повної конфіденційності у процесі пошуку кандидатів відносно рівня заробітної плати, назви компанії та інших умов; гарантійний термін 3 місяці на заміну спеціаліста; 100% юридична та фінансова відкритість компанії Adecco в Україні; стійке фінансове положення компанії.

Які основні принципи взаємодії із замовником у Вашій компанії?

Ми пропонуємо для Клієнтів та кваліфікованих претендентів безпрецедентний спектр гнучких рішень у сфері кадрового забезпечення та можливостей для побудови кар’єри. Принципи взаємодії із Клієнтом є чітко визначеними корпоративними правилами Adecco у всьому світі. Така процедура послідовних кроків забезпечує ефективність комплексного підходу до підбору та адміністрування персоналу, який у свою чергу максимально оптимізує співпрацю Adecco з Клієнтом. Для початку відбувається збір інформації про діяльність Клієнта з можливих джерел, а надалі зустріч і обговорення особливостей компанії: структури, внутрішньої корпоративної культури, потреб, проблем, планів на розвиток бізнесу. Наступним кроком є вже перехід до обговорення самої вакансії та заповнення певних стандартизованих заявок по умовам, обов’язкам і вимогам до Кандидата.

Надалі аналітична група переходить до безпосереднього аналізу ринку праці на даний момент, отриманої інформації від Клієнта та умов роботи спеціаліста, після якого формується висновок щодо пошуку Кандидатів. При потребі здійснюються додаткові корегування заявки на вакансію з ініціативи будь-якої зі сторін. І вже при виконанні всіх цих умов відбувається вибір методів пошуку. Пошук та оцінка Кандидатів включає в себе певну сукупність - співбесіди, тестування, перевірка рекомендацій. Щотижнево відбуваються звіти Клієнту по результатам виконаної роботи, а також презентація Кандидатів на рівні резюме з коментарями. Після отримання схвальної відповіді від Клієнта, Adecco організовує зустріч представників компанії з Кандидатом. Після визначення фінального Кандидата, Adecco продовжує супроводжувати процеси оформлення та адаптації спеціаліста. Головними цінностями у співпраці для Adecco завжди залишаються відповідальність, прозорість та комфортність умов проходження всіх етапів підбору персоналу.

Які бонуси та сюрпризи Ви підготували всім, хто зацікавиться Вашими продуктами та відвідає Ваш стенд?

Спектр послуг Adecco є ексклюзивним, що має свою перевагу у інноваційності. Ми ставимо собі за мету модернізувати сервісний ринок України з підбору та адміністрування персоналу, залучаючи до цього всіх учасників ринку. Для приваблення наших потенційних Клієнтів ми впровадили гнучку систему знижок. завітавши на стенд компанії "Adecco Ukraine" Ви гарантовано отримаєте Сертифікат, який надає одноразову знижку 10 % на послугу "Підбір постійного персоналу" компанії "Adecco Ukraine", заповнивши купон "Бонусної книги" від організаторів виставки "Персонал EXPO".

Яка тема Вашого виступу на Практичному Форумі, який буде проходити у рамках Виставки "Персонал EXPO"?

Спираючись на дослідження нашого Інституту та інших провідних структур нагальною проблемою на нашу думку на українському і в цілому на світовому трудовому ринку є відсутність якісних бізнес-стосунків між зовнішнім провайдером з підбору персоналу та компанією-Клієнтом. Така ситуація стала наявною за багатьох причин, а особливістю українського ринку стала непрофесійна інтеграція рекрутингу як явища у бізнес-сфери. Саме таке глобальне питання наша компанія хотіла б підняти під час свого виступу "Комплексний підхід Adecco в роботі з Клієнтами".

Подробнее о II Международной выставке по кадровому менеджменту "Персонал-ЕХРО" .

Для получения дополнительной информации связывайтесь с менеджером компании:

TRAINING.COM.UA

(044) 501-28-69
Не забудьте сообщить, что Вы звоните с портала TRAINING.COM.UA
Отметить результат звонка?
Электронная почта:  Отправить сообщение
Пресс-релизы компании TRAINING.COM.UA:
Читайте другие пресс-релизы:
23-25 октября Эмоциональный интеллект [Киевский Институт Тренинга]
 → Перейти в раздел "Пресс-релизы"
На портале "Тренинги в Украине" размещена полная и актуальная информация о рынке тренинговых услуг. Вы можете выбрать тренинги, семинары, учебные курсы по личностному росту в открытом, корпоративном формате или объявить тендер на обучение.

 
Внимание! Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
← Перейти на  главную страницу
О портале
Подписка на новости
Размещение рекламы
Условия републикации
Тренинговым компаниям
© 2006-2020, Центр Развития Карьеры
"Формула Успеха", тел.: (044) 501-28-68,
e-mail: editor@training.com.ua