Міжнародні програми kmbs спільно з світовими лідерами бізнес-освіти. Тренинги, семинары и конференции в Украине. Перейти на главную
 Главная » Новости и пресс-релизы » 15-05-2008 » Міжнародні програми kmbs спільно з світовими лідерами бізнес-освіти
Наш интернет-партнер: Dedicated server от Colocall 

Тренинги,
семинары
и конференции
в Украине

  Новости и пресс-релизы
  Направления обучения
  Календарь мероприятий
  Конференции и выставки
  Презентации
  Учебные материалы
  Отзывы
  Каталог компаний
  Тренеры, преподаватели
  Публикации
  Тренинг-сервис
  О проекте
  Тендер на обучение
На сайте
На форуме

 

Последние обсуждения
 
Подписка  
Поиск  


 
Новости и пресс-релизы

Міжнародні програми kmbs спільно з світовими лідерами бізнес-освіти

Подписка на новости
15 мая 2008

Пресс-релиз компании: Києво-Могилянська Бізнес-Школа (kmbs)  

Источник: Києво-Могилянська Бізнес-Школа

Києво-Могилянська Бізнес-Школа запрошує управлінців на міжнародні програми з управління глобальним бізнесом "MYGLOBE" та про сучасні тенденції й інноваційні інструменти в менеджменті "Круглі столи для практикуючих менеджерів" з Генрі Мінцбергом.


MYGLOBE

17 липня розпочинається спільна програма з управління глобальним бізнесом INSEAD [Франція] та kmbs [Україна] в рамках контракту про стратегічну співпрацю бізнес-шкіл. В рамках програми Україна стала членом мережі країн, що розвиваються в Європі, Азії, Африці та Латинській Америці. Таке партнерство надає власникам та керівникам українських компаній можливість доступу до 30-річного управлінського доступу та дослідженням INSEAD, а також обміну підходами до корпоративного управління з колегами з інших країн.

Одна з ключових цілей My Globe — передання українських фахівцям навичок створення цінності бізнесу та управління ним на глобальних ринках.

Навчання в рамках My Globe відбуватиметься у два етапи — в Україні [kmbs, 17-21 липня] та у Франції [INSEAD, 17-22 серпня]. Таких підхід забезпечить потрібну підготовку українських управлінців до особливостей роботи на глобальних ринках та закріплення знань за допомогою прикладів з практики компаній з усього світу. Серед основних напрямків програми: глобальний контекст бізнесу, міжнародний маркетинг, крос-культурний менеджмент, міжнародна стратегія бізнесу, проектний менеджмент, злиття та поглинання, залучення капіталу на глобальних ринках, управління інтернаціональними командами.

Круглі столи для управлінців-практиків

17 липня 8-13 червня в Ісландії розпочнеться програма "Круглі столи для практикуючих менеджерів" за участю гуру менеджменту - Генрі Мінтцберга та Джонатана Гослінга.

Програма створена для постановки і вирішення "живих" управлінських питань за допомогою рефлексії та обміну досвідом.

Унікальність "круглих столів" полягає у тому, що менеджери-практики збираються разом і обмінюються досвідом із колегами з усього світу. Ефективність модулю вже доведена, адже він заснований на більш ніж десятирічному досвіді програми "Міжнародні Магістри Практичного Менеджменту" та співпраці п’яти бізнес-шкіл з Канади, Великобританії, Франції, Індії та Японії.

Детальну інформацію про міжнародні програми kmbs:

http://www.kmbs.com.ua/ua/international_programs.htm

[044] 490 6635

khrystyna@kmbs.com.ua

Христина Андрушко

Довідкова інформація:

INSEAD - одна з кращих бізнес-шкіл світу і єдина бізнес-школа з повноцінними кампусами в Європі [Франція] та Азії [Сингапур]. За 30 років співпраці з відомими міжнародними компаніями INSEAD допомогла сформувати принципи їх діяльності, а накопичений досвід став основою для учбових матеріалів низки світових бізнес-шкіл.

Генрі Мінтцберг [Henry Mintzberg] - професор менеджменту в Університеті МакГіл [McGill University] в Монреалі, автор багатьох революційних книг про менеджмент, теорію організації і стратегію, а останнім часом - про менеджмент-освіту.

Джонатан Гозлін [Jonathan Gosling] – професор, очолює напрямки Лідерство і Освіта для Управлінців у Школі бізнесу та економіки в Екзетерському університеті [Exeter University]. Працює над темами "менеджмент-освіта", "стратегічне мислення", і, зокрема, "важливість безперервного управління у часи змін".



Отправить другу
Отправить другу
Отправить редактору
Отправить редактору
Печатная версия
Печатная версия



Гость сайта 

Управление рисками

Об особенностях управления рисками рассказывает Дмитрий Лукьянов, бизнес-тренер компании "Бюро проектов менеджмента PMB".
  Подробнее
Репортаж с тренинга 
HRMeeting в Школе HRM при kmbs

2 февраля текущего года в Школе HRM при kmbs прошел очередной HRMeeting. На роль спикера организаторы мероприятия пригласили Сергея Зуба, Руководителя направления Дирекции корпоративного управления корпорации Интерпайп, который уже 15 лет работает в сфере консалтинговых услуг
  Подробнее
Гость сайта 

FTC-Group обучит украинские компании законам эффективного взаимодействия с восточными партнерами

Компания FTC-Group более семи лет посвятила изучению различных аспектов международных экономических отношений. И планирует поделиться накопленными знаниями о специфике построения бизнес-отношений с китайскими коллегами с украинскими предпринимателями.
  Подробнее







 
Наша реклама
Наша реклама


Сегодня 3 декабря 2008 года
Календарь событий

Гость сайта


Марк Фореханд

Преподаватель - доктор юридических наук из Соединенных Штатов Америки

Мы предлагаем практический уникальный для Украины курс. Курс для всех, кто желает увеличить количество сфер переводов, с которыми работает, и облегчить работу со специализированным юридическим текстом.

Подробнее>>
Партнеры
Educate.com.ua - Бизнес-образование в Украине
Менеджмент: методологiя та практика. Інтернет-проект для управлінців
KlubOK.net - iso, консалтинг, менеджмент качества
Дизайн и разработка - Интернет-агентство «Курсор»Дизайн и разработка -
Интернет-агентство «Курсор»
Copyright © 2004-2008, Центр Развития Карьеры "Формула Успеха"
тел. (044) 501-28-69(68) (многоканальный), e-mail: editor@training.com.ua
Условия использования информации, размещённой на проекте
Тренинги, семинары и конференции в Украине

Выставка по кадровому менеджменту "Персонал EXPO" г. Киев

Пресс-релизы » Новости и пресс-релизы » 15-05-2008 » Міжнародні програми kmbs спільно з світовими лідерами бізнес-освіти