Асоціація "Правова Гільдія України"

Асоціація

Оперативная связь с компанией
Асоціація "Правова Гільдія України"

Висококваліфіковані адвокати, юристи, бухгалтери та аудитори Асоціації "Правова Гільдія України" займається комплексним супроводом підприємницької діяльності на території України.

У своїй професійній діяльності головним пріоритетом для нас є інтереси клієнта, які захищаються за допомогою юридичних засобів впливу згідно принципу законності.

Кожен з фахівців Асоціації "Правова Гільдія України" спеціалізується в певній галузі права, маючи при цьому напрацьовану практику і володіючи глибокими юридичними знаннями, відмінну теоретичну підготовку та широкий досвід представництва та захисту інтересів підприємців під час розслідування злочинів у сфері підприємницької діяльності.

Адвокати Асоціації "Правова Гільдія України" пропонують та реалізують стратегію превентивних заходів і тактику успішного захисту інтересів кожного учасника кримінального провадження (підозрюваного, обвинуваченого, підсудного, потерпілого) на всіх стадіях розслідування кримінальних правопорушень у сфері економіки.

Надійним партнером Асоціації "Правова Гільдія України" є підприємство "Бухгалтерський Облік Та Податкова Звітність" . Фахівці   даного підприємства володіють значним практичним досвідом роботи в сфері бухгалтерського обліку, законної оптимізації доходів та витрат, оподатковування та фінансів

Таким чином, наша компанія працює як єдиний, добре злагоджений механізм, надаючи професійні послуги з різних напрямків захисту інтересів власників та посадових осіб підприємств, використовуючи індивідуальний підхід з урахуванням багаторічної практики, для задоволення потреб клієнта.

Ми пропонуємо підприємцям впевненість та обачність, що ґрунтуються на позитивному досвіді та перевірених правових рішеннях у різних сферах господарської діяльності.

Услуги компании

Юридичні послуги з консультування, підготовки документів, представництво в судах усіх інстанцій, професійні послуги адвокатів з кримінального провадження, представництво, захист, надання консультацій, підтримка бізнесу. Невідкладна допомога адвокатів при проведенні перевірок, опитів, допитів, допомога у підготовці відповіді на запити контролюючих органів. Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування. Повний супровід бізнесу.

Конкурентные преимущества

Завдяки добре злагодженому колективу висококваліфікованих спеціалістів компаніє займає одне з перших місць на ринку надання юридичних та бухгалтерських послуг. Процес організації надання юридичних послуг відбувається з урахуванням специфіки діяльності і всіх побажань клієнта. Ми розуміємо бізнес наших клієнтів, що дає нам можливість повністю вивчити проблему, оцінити специфіку діяльності нашого клієнта знайти швидке і ефективне рішення проблеми.

Специализация

Кримінальне право та процес.

Цивільне право та процес.

Господарське право та процес.

Адміністративне право та процес.

Фінансове, податкове та корпоративне право.

Бухгалтерські послуги та обслуговування. Повний супровід бізнесу.

Договірне право та супровід на стадії укладання договору.

Профиль компании «Асоціація "Правова Гільдія України"»

Миссия

Надати учасникам семінара-тренінга  знання та відпрацювати практичні навички щодо прийняття зважених рішень та використання перевірених правових підходів при здійсненні господарської діяльності, збереження активів та уникнення кримінальної відповідальності.

Надати практичні навички поведінки при опитуваннях, запитах, допитах, обшуках правоохоронними органами та порядку  взаємодії з адвокатами.


Методы обучения (%-ное соотношение)

- Методы кейсов - 5%

- Групповые дискуссии - 10%

- Индивидуальная работа - 50%

- Мини-лекции - 10%

- Анализ видеоматериалов - 5%

- Компьютерные симуляции - 20%


Структура проводимых мероприятий по форме проведения (%-ное соотношение)

Тренинг-семинар - 100%


Структура проводимых мероприятий по типам (%-ное соотношение)

- Открытые мероприятия - 100%


Год создания 2015

Руководитель Голубєв Олександр Володимирович

Контактная информация

Офис в Киеве
Адрес: Киев, ул. Владимира Сосюры, 5, оф. 215/2
(067) 511-24-47
Не забудьте сообщить, что Вы звоните с портала TRAINING.COM.UA
Отметить результат звонка?
Электронная почта:  Отправить сообщение
Контактное лицо: Голубев Александр Владимирович

Тренеры и консультанты

 

ГОСТЬ ПОРТАЛА
Володимир Коливай
[Andante, бізнес-майстерня]Внимание! Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.
← Перейти на  главную страницу
О портале
Подписка на новости
Размещение рекламы
Условия републикации
Тренинговым компаниям
© 2006-2017, Центр Развития Карьеры
"Формула Успеха", тел.: (044) 501-28-68,
e-mail: editor@training.com.ua